Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar

Deutz-Fahr firması Muğla Bölge Bayi Özsoylar Tic. sahibi İşadamı Ali Özsoy, 28 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında ilçemizde yapılan fuarın ardından Fethiye Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na da katıldı.

Deutz-Fahr firması Muğla Bölge Bayi Özsoylar Tic. sahibi İşadamı Ali Özsoy, 28 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında ilçemizde yapılan fuarın ardından Fethiye Tarım, Hayvancılık, Seracılık, Gıda İhtisas ve Turizm Tedarikçileri Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı’na da katıldı.

Tarım sektöründe iddialı adımlarla ilerleyen Alman Deutz-Fahr firması Muğla Bölge Bayi Özsoylar Tarım’ın Milas’ın ardından katıldığı Fethiye fuarında açtığı stant da ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Fethiye’de geçtiğimiz Perşembe günü açılan, 200’e yakın firmanın katıldığı ve dört gün açık kalan fuar bölge çitçisinden büyük ilgi gördü. Deutz-Fahr Firması Muğla Bölge Bayi Özsoylar Tic. Sahibi İşadamı Ali Özsoy, standı ziyaret eden bölge çiftçisine traktörlerin özellikleri hakkında bilgiler verdi. Bölge çiftçisinin traktörlere ilgisinin oldukça fazla olduğu gözlemlendi.

Firmanın 2012 yılı Haziran ayında Muğla Bölge Bayi’liğini alan işadamı Ali Özsoy, ilçemiz Milas’ta da bayi açacaklarını söyledi. Bunun için girişimlere başladıklarını çok kısa bir süre sonra Milas çiftçisine uygun fiyatlarla kaliteli traktör alma olanağı sağlayacaklarını belirten Özsoy, Muğla genelinde traktörlere olan ilginin beklentilerinin üstünde olduğunu, söyledi.

 Yorum Yaz - Arşiv   1445 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret96727
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.01043.0225
Euro3.34233.3556
Hava Durumu
Anlık
Yarın
28° 38° 24°