Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar

Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi tarafından Antalya’da gerçekleşen Yerel Seçim Kampı tamamlandı.

Kemer’de organize edilen, Türkiye’nin dört bir yanından BBP’nin belediye başkan adaylarının, yöneticilerin katıldığı kampa, BBP Milas İlçe Başkanı Yüksel Orer ve Milas Belediye Başkan Adayı Songül Orer’de katıldı.

BBP’nin Antalya Kemer’de düzenlenen Yerel Seçim Kampı’na katılan adaylara Siyasal İletişim, Algı Yönetimi, Kampanya Yönetimi, Beden Dili, İmaj, Liderlik, Motivasyon ve Sosyal Medya Yönetimi konularında eğitimler verildi. Kampta başta Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp olmak üzere BBP’li Belediye Başkanları ve Başkan Adayları belediyecilik faaliyetleri konusunda istişare sunumları gerçekleştirdiler.

Antalya’daki eğitim kampına BBP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Harun Akın’ın yanı sıra, BBP Milas İlçe Başkanı Yüksel Orer, BBP Milas Belediye Başkan Adayı Songül Orer ve BBP Muğla il ve ilçe başkanlarının yanı sıra, belediye başkan adayları da katıldı.

Başarılı bir kampın geride kaldığını belirten BBP Milas İlçe Başkanı Yüksel Orer; “Milletimizin Büyük Birlik Partisine teveccühü her geçen gün artıyor. Büyükşehir ve ilçe adayımızla çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Bu süreçte alternatif BBP’dir” dedi.

Söylemlere itibar edilmemeli

BBP Milas İlçe Başkanı Yüksel Orer, bazı siyasi parti temsilcilerinin yaklaşan seçimlerde Büyük Birlik Partisi ile birlikte hareket edecekleri yönünde söylemlerde bulunduklarını belirterek, kamuoyunun bu söylemlere itibar etmemesini istedi.

Orer şöyle konuştu; “Büyük Birlik Partisi olarak Belediye Başkan Adayımız Songül Orer’dir. Bazı belediye başkan adayları ve meclis üyelerinin Büyük Birlik Partisi’nin kendileriyle beraber hareket ettiklerini seçim propagandalarında dillendirdikleri kamuoyunda konuşulmaktadırlar.

Büyük Birlik Partisi olarak hiç bir şekilde hiçbir siyasi partiye desteğimiz olmayacaktır. Büyük Birlik Partisi Milas Belediye Başkan Adayı Songül Orer ve bu seçimlere kendi oluşturduğumuz kadrolarla gireceğiz. Biz gücümüzü haktan ve halktan alarak yolumuza devam edeceğiz. Muhsin Yazıcıoğlu’nun davası ve düşünceleri Büyük Birlik Partisi çatısı altındadır. Rahmetli genel başkanımızı her partiden seven ve saygı gösterenler olabilir. Bu bizim için onur vericidir. Merhum Genel Başkanımızın itibarını hiç bir siyasi parti kullanmaya kalkmasın. Bu tür söylemlerde bulunmamaya dikkat etmelerini kamuoyuna saygıyla duyururuz.”Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   458 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam68
Toplam Ziyaret95739
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.05523.0674
Euro3.3683.3816
Hava Durumu
Anlık
Yarın
37° 36° 21°